Vieš kde je Baku, Taškent alebo Tbilisi? Do you speak English? Говоришь по-русски? Zaujíma ťa mesto v ktorom žiješ a máš pozitívny vzťah k Slovensku? Ak si odpovedal(a) na väčšinu otázok kladne, potom hľadáme práve teba!

Sme CK Tripito a špecializujeme sa na zájazdy do bývalých krajín sovietskeho zväzu a i. a zároveň sa venujeme aj prjímaniu turistov na Slovensko. Toto sa nám celkom darí a preto medzi seba hľadáme posilu.

Miesto práce:

Bratislava a okolie

Termín nástupu:

február 2020

Pracovná doba:

4dni v týždni, 8 hodín denne, občas aj cez víkend (za príplatky)

Druh pracovného pomeru:

trvalý pracovný pomer

Pracovná náplň:

  • predaj zájazdov a doplnkových služieb
  • komunikácia s klientmi osobne, telefonicky a mailom
  • sprevádzanie turistov v angličtine a ruštine (naučíme)

Požiadavky na zamestnanca:

  • Jazykové znalosti: angličtina, ruština, slovenčina – slovom, aj písmom – plynule
  • Vzdelanie: student VŠ, alebo dokončené vysokoškolské vzdelanie (Bc., Mgr.)
  • Vodičský preukaz typu B, aktívny vodič
  • Práca s PC – aktívne, word, excel, outlook, FB…ostatné: výhodou
  • Počet rokov praxe: 0-1
  • Samostatnosť a kreativita, vysoká pracovná nasadenosť a proklientský prístup

Zamestnanecké výhody a benefity:

  • Práca v mladom dynamickom kolektíve
  • Možnosť rozvoja a získania nových poznatkov
  • Zľavy na naše produkty
  • Služobné cesty do zahraničia

Platové ohodnotenie:

760€ brutto (fix+odmeny) práca na 4 dni v týždni

Svoj štruktúrovaný životopis nám pošli na info@tripito.eu a my sa ti v prípade nášho záujmu ozveme. Tešíme sa na teba!

praca kariera tripito